26. 2. 2015

třpytivý vesmír

Dostala jsem poklad! Tedy doslova truhlu s poklady! 

Pětikilový balík jsem tedy opravdu nečekala a vyrazil mi dech. Plná krabice úžasností ve které byla největším skvostem katalytická lampa o které jsem do té doby téměř neslyšela ale o to víc jsem byla překvapena co taková krásná věcička umí. Navíc jsem dostala hromadu nádherných katalogů s ještě krásnějšími produkty a moje hlava byla v tu chvíli v trapu  a můj wishlist dosáhl délky jednoho kilometru.


V čem spočívá kouzlo katalytické lampy?

Neslouží jen k provonění místnosti díky hromadě vůní které si můžete vybírat podle aktuální nálady ale údajně taky k pročištění vzduchu od různých mikroorganismů, plísní a pachů. 

Netuším jak je to na ty breberky účinné, ale můžu říct že vůni kterou mám doma ( Woddeland Walk ) bych doporučila naprosto každému. Je jemná, nevtíravá a je cítit opravdu dlouho. Ale pozor, při prvním zapálení je to docela síla, takže pokud čekáte návštěvu doporučuju to před nimi nezapalovat úplně poprvé :)  
 ( mimochodem z ceny lampy jsem byla poprvé krapet šokovaná ale pak když si uvědomíte že je lampa na celý život .. tj. dokupujete pouze jednou za čas náplně  .. a to že opravdu za čas .. flaška s jednou náplní je tak velká že mám pocit že mi vydrží roky a roky :)) tak ta cena zase tak závratná není. Ono když je někdo zvyklý kupovat nějaké sajrajty do zásuvky co se tváří jako osvěžovače, rozhodně je tohle lepší, fukčnější a vkusnější investice  :)

mám lampu METEOR z obchodu A La Maison která je svou barvou naprosto univerzální do jakéhokoli interiéru ( najdete ZDE )  .. varuju před klikáním .. otevře se před vámi svět s tolika věcmi co budete nutně potřebovat že se bojím vám to doporučit :-)


Katalogy mi byl čert dlužen .. asi jsem se naprosto bezhlavě zamilovala do TÉTO vázy ..

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moje tipy z lékárny!

Nikdy bych nevěřila že zrovna já kývnu na spolupráci s lékárnou. Nojo, pak mi to ale přišlo jako skvělý nápad .. co jiného by mě dokopalo...