10. 2. 2015

válečky s úchyty

válečky s úchyty .. zmenšená verze  .. známá a oblíbená pomůcka

----------------------------------------------------
 montessorihracky.cz         versus         verze z ebay


Které by jste koupili vy, když beru v potaz zmenšenou verzi? Ne každy ma potřebu domů kupovat original velkou verzi za 3000,-   ... na to jsou montessori centra :)

---

Verzi z ebay jsme měli půjčenou od kamarádky ale jsem tak opatrná na půjčované hračky že jsem se bála to nějak častěji vytahovat a když jsem viděla že se osvědčilo, pořídili jsme si vlastní ale ne z ebay a jak jsem byla překvapena jak jsou odlišné.


U nás aktuálně velký hit .. začali jsme s jednou sadou, postupně přidávali a teď už třídí všechny čtyři s přehledem a pořád ho to baví a je do toho neskutečně zabraný.
5 komentářů:

 1. Tak tie valčeky patria medzi naj-kusy, ktoré by som chcela. Ale asi sa bez nich zaobídeme. Ibažeby som si ich pýtala na vianoce? :D
  Keď sa zamyslím nad tým, že pôvodne bola metóda a pomôcky pre chudobné deti...a teraz sú ceny skoro astronomické...neviem, či sa mám smiať abo plakať. :D Biznis jeden!

  OdpovědětSmazat
 2. Děkuji za inspiraci. Rada koukám na Váš blog. Válečky se chystám klukům pořídit. Těším se na další inspirace.

  OdpovědětSmazat
 3. Máme stejné válečky s úchyty jako Vy. Jsme s nimi spokojeni. Myslím, že na doma jsou v pohodě. Nekoupila bych malou růžovou věž - nebo s méně krychlemi, ani malé tyče. Ale u válečků není velikost, řekla bych, rozhodující... Ať dobře slouží! :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak .. růžovou věž nebo tyče bych zmenšeninu nekoupila, ale u tohoto mi to tak nepříjde. S větší verzí si i tak myslím dost pohraje v monte centru :-)

   Smazat
 4. Prosimkde ste kupovali tuto alternativu? Dakujem

  OdpovědětSmazat

Moje tipy z lékárny!

Nikdy bych nevěřila že zrovna já kývnu na spolupráci s lékárnou. Nojo, pak mi to ale přišlo jako skvělý nápad .. co jiného by mě dokopalo...