26. 12. 2015

připraveni na zimu :)

Ježíšek  hodně překvapil ( děkuju táto! ) a nadělil úžasnou mikinu od Angel Wings na nošení dětí v šátku  .. a je dokonalá. 
Nosím ji i když nenosím .. prostě mikina k zachumlání ideál :)

( ano babi, divila jsi se že za ni ježíšek dal tolik peněz :D , ale je to opravdu investice .. i po hojném užívání se dá lehce prodat jen s minimální ztrátou .. stejně jako nosící bunda .. jedna z nejlépe investovaných peněz do oblečení co jsem udělala! )Před vánoci jsem pořídila ze stejného eshopu ještě pro malou Dó kuklu z merina, pro Véčko rukavice  a pro sebe nákrčník od AW.

( mikinu najdete ZDE

Věřím že (nejen) díky tomu se nám vyhnou všechny nemoci, protože budeme v teplíčku. 


*
Vilík je z rukavic nadšený .. jsou to jeho první pořádné rukavice .. ( na to že to je jeho třetí zima brzo, co? )  a překvapil mě že je rád nosí a zvládne v nich i držet lízátko nebo ovocnou kapsičku i když je mu palec zatím volnější. 
Kupovala jsem vel. 1-3r ale rozhodně vydrží i do pěti, takže super investice za kvalitu .. a navíc české výroby.

*
Kuklička pro Dó je dostatečně teplá i do mrazů pod nosící bundu ale sotva jsme ji pořídili, vyroste z ni asi než bude nový rok .. je to vel. 0-3m a teď v 5 týdnech jí je tak tak takže pro malé hlavičky ideál ale pro nás už brzy malé. Asi je to holt kus ženské :) 

*
Poslední úžasnost je nákrčník pro dospělé ( nebo šátek na hlavu pro děti ) od AW.
Za málo peněz hodně muziky .. a konečně mi není zima na krk a hrudník, což řeší téměř každá máma která nosí. 
Vědět že doslova pár korun mne zachrání od věčné zimy, pořídila bych ho už mnohem dřív.
( pro ty co namítnou že výjde pošta dráž než nákrčník .. na eshopu vás při nákupu do 500,- stojí poštovné jen 49,- což je oproti ostatním eshopům luxus )
*
---
.. můžu s klidným srdcem vše doporučit .. ale vlastně ne, nedoporučuju .. hlavně nakupování na www.lesniskritek.cz .. vždycky najdu něco co ještě potřebuju a s výhodou toho že je v Brně milé osobní předání zdarma to je hrozivá kombinace pro mou peněženku :) :) :)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moje tipy z lékárny!

Nikdy bych nevěřila že zrovna já kývnu na spolupráci s lékárnou. Nojo, pak mi to ale přišlo jako skvělý nápad .. co jiného by mě dokopalo...