20. 1. 2016

malá Dó a jeji první hračky :)

Malá Do a jeji první hračky .. :)


Nádherný kojící náhrdelník od Atelier Dareen jsem dostala od báječné kamarádky a sousedky Lucie ( která má mimochodem výborný blog s vegan recepty a jinými krásnotami ! 
Chrastítko ve tvaru kytičky je od samotné Dariny Dareen, které malá dostala už v porodnici :)

Velký chrastící válec je od Grimms a sovička také od nich  ... tu ale měl už Vilík .. a je vidět značné opotřebování kousáním a slintáním :) 

Deka je jak jinak než od Lodgeru .. když už mám od nich fusak, zavinovačku, osušku pro mimi
 ..  by byl hřích nemít tuto nádheru .. pořídila jsem jak jinak než ZDE :)


První monte hračky .. 
občas je téměř nadlidský výkon sehnat opravdové montessori hračky pro miminka .. naštěstí jsem našla úžasného řezbáře který tyto hračky dělá a prodává na Fleru. 

( jedna z prvních věcí které by dle monte mělo být pro miminko nachystáno je munari mobile .. leč to by Dó nemohla mít staršího bráchu ničitele, který tyto čb závěsné obrázky zničil do pěti minut kdy byly pověšeny na hrazdičku :) :) :)

Jedna z věcí které asi necham dceři do dospělosti .. je prostě nádherná.
.. deka je úžasná .. hebounká .. ňuchňací .. a naše. 
-
U Vilíka jsem si říkala že nebudu vše řešit  ale teď jsem zpětně zjistila jsem že se vyplatí koupit kvalitní věci.
Teď lituju že neměl víc funkčního oblečení ( které by teď dcera mohla dědit ), hračky jsme taky neřešili nějak extra  ( jen jsem trvala na tom že doma nebudeme mít plastové strašnosti typu Fisher Price což se povedlo, nic takového jsme nekoupili, jen jsme měli pár měsíců půjčeného mluvícího medvěda od neteře .. a jsem ráda že je pryč).
 Teď ho bude nahrazovat  jeji starší brácha :)  .. už teď vidím jak ho malá doslova hltá a jsem za to ráda :)


6 komentářů:

 1. Ahoj, můžu poprosit o kontakt na pána na Fleru, co dělá hračky? Díky moc, čekám zrovna mimi :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Nádherné první hračky! Přeji spoustu radosti s Vaší princeznou :-)

  OdpovědětSmazat
 3. Dobrý den, náhodou jsem objevila Váš blog. Mám 11 měsíční dceru a s nějakou vnitřní potřebou či přirozeností jsem se začala zajímat o montessori hračky. Tak jsem už něco pokoupila na internetu. Musím se podělit o radost z krásných hraček z Fleru právě od Vrajovi a kousátek a kojícího náhrdelníku od Aponky. Jsou to moc šikovní milí lidé. Mohu jen doporučit. Pak jsem vybrala něco i z webu Montesorrihracky.cz. Je to víc hledání než s klasickými hračkami, ale když si člověk dá tu práci, tak výsledek stojí za to. Nevzdávejte to, hledejte a nenechte sebe a děti zavalit plastem.

  OdpovědětSmazat
 4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat

Moje tipy z lékárny!

Nikdy bych nevěřila že zrovna já kývnu na spolupráci s lékárnou. Nojo, pak mi to ale přišlo jako skvělý nápad .. co jiného by mě dokopalo...