8. 6. 2016

kde ta Vafle bere tolik času??

Tak jo, já vám to teda prásknu a spojím dvě nejčastější otázky v jedno které mi píšete: 

1. jak je možné že máš tolik času vymýšlet tolik blbin?
2. a jak u tebe vypadá zbytek bytu?

A odpověď v jedné fotce .. obyvák a v něm Wegett.

Moje děti totiž chodí spát brzo. Až na vyjímky okolo sedmé osmé. Někdy se podaří že usnou i v šest a spí až do rána ( krom tedy kojení mladší ).
Dó klasicky uspávám kojením ale přiznám se že Vilík neusíná u čtení pohádek. Usíná na tomhle vaku. Prostě ho přes den utahám doma nebo venku, v šest si sedne do Wegettu, pustím mu pohádku a do 15ti minut je tuhý. No a já mám pak pár hodin k dobru na tvoření všemožného druhu.

Většinou mu k tomu dám večeři aby měl plnou pusu a nediskutoval a nedělal blbiny do desíti do večera ( vak je omyvatelný a vodoodpudivý takže nebojím nehod s rozlitým pitím a rozmazaným jídlem ).
Vilík nemá rád čtení pohádek, nevydrží to a neustále do toho potřebuje mluvit, do knížky vidět, měnit děj a to je na tři hodiny uspávání.
Haleluja za tenhle vynález.
Každopádně usne i v posteli, když je hodně divoký a nebo usne přes den třeba v autě. To zavelím že jdeme do postele a v pohodě odejde, lehne .. a chrní. Ale proč mu rušit jeho oblíbený rituál na který se těší půl dne? :)a jak to vypadá v reálu:

PŘED

PO:


Žádné komentáře:

Okomentovat

Moje tipy z lékárny!

Nikdy bych nevěřila že zrovna já kývnu na spolupráci s lékárnou. Nojo, pak mi to ale přišlo jako skvělý nápad .. co jiného by mě dokopalo...