4. 4. 2017

VENKU!

Haleluja! Teplo je tady! .. a všechno je tak mnohem snažší (což chápou všichni, co někdy rvali dvě děti do zimních kombinéz a sněhulí).
Odhodili jsme bundy, nasadili kšiltovky a užíváme sluníčka co to jde. O víkendech se sbalíme k babičce abychom mohli trávit většinu dne na zahradě.
---
Nacpat do jedné fotky klouzačku, houpačku, pískoviště, bazén a trampolínu je docela oríšek .. :D


Máme to štěstí že má Neteř na zahradě báječnou výbavu .. klouzačku, houpačku a pískoviště které vytvořil strýc, doplnili i trampolínou kterou ty naše děti milují a báječně slouží jako ohrádka před zdrháním Dó. 

Letos jsme přidali do arzenálu něco konečně i my .. zahradní posezení pro děti.
Doteď se šplhali na židle dospěláků ale Dó by to nezvládála a tři děti užijí posezení dosyta zvlášť když v létě vylezou z bazénu a půjdou se ohřát na sluníčko k melounu :)

Nakoupit za co nejmíň je samozřejmě výhoda, takže posezení jsem ulovila v outletu (se slevou snad 40%)  .. takže kdo nezná www.kiido.cz, tak šup tam. Chodím tam sledovat hlavně nábytek do dětského pokoje apod. Je potřeba si to hlídat, jsou to omezené kusy z výprodeje, takže se vyplatí tam chodit často a lovit ,,čerstvé" :)
---
Na lavičce Vilík (4r), neteř 6 let a Dó (16m) co se dokáže v pohodě vyšplhat i slézt.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moje tipy z lékárny!

Nikdy bych nevěřila že zrovna já kývnu na spolupráci s lékárnou. Nojo, pak mi to ale přišlo jako skvělý nápad .. co jiného by mě dokopalo...