31. 5. 2018

sbaleno na cesty


Když dáte dítěti krásnou čepici a stejně se vás každý ptá, odkud je ta kulatá taška a ne odkud je ta čepice! :))


Takže na četné dotazy všech z pískovišť a výletů - kulatou thermotašku koupíte ZDE. Žádná hranatá se mi nikdy nepodařila nacpat do batohu, pokud jsme jeli na větší výlet. Tuhle díky tvaru nacpu kamkoli. A hlavně je krásná! :))

Vozíme i na výlety autem .. děti mají na zadním sedadle mezi sedačkami a dokáží se obsloužit, pokud mají hlad nebo žízeň - a já vím, že oplatek nebude rozteklý nebo pití teplé od sluníčka.


Nejgeniálnější věc na výlety!   
Koupíte ZDE, ale koukám, že je vyprodáno, tak snad brzy naskladní.


Dóza má dvě vodotěsné víčka a třetí je s poutkem. Vleze se v pohodě do prostoru pro láhve, např. na boční stranu batohu.
Víčko s dírkou je pro horní dózu - lze tam dát věci, které chcete sypat pomalu a ne, aby se dětem vysypal celý obsah kalíšku do dlaně. 


Tyhle misky jsou ODSUD. Ke kulaté tašce je potřeba kulatých misek, žejo? :)
Na výlety nejčastěji bereme ovoce a kuličky. A když jdeme třeba jen na pískoviště před barák, nebojím se tahat i zmrzlinu :D  (tahle domácí je až trapně jednoduchá, podle receptu z Apetitu - zde).

No a ty kuličky jsou ,,co dům dal". Zbytek jáhel z ranní kaše, datlová pasta a kokos. Nevypadají vábně, ale chutnají výborně!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Ptáci - materiál pro rozšíření obzorů

inspirace pro krásné jarní téma - ptáci  kniha Ptáci našich zahrad - krásné reálné zvuky ptáčků vydalo nakladatelství Edika ...