8. 10. 2018

tip na dárek + SLEVOVÝ KÓD DJECO!


Malé, ale šikovné! :)
Zhruba před týdnem jsem dávala na fcb fotku s kaštany a kufříkem vedle, který hned spustil otázky, co že se v něm skrývá.

ŠACHY PRO DĚTI
krásné, skladné, vkusné .. přesně podle našeho gusta - 
Vilík je začal hrát ve 4,5 letech  .. dokonce i páté narozeniny byly na toto téma, jak to u nás bylo aktuální. 


Máme doma jednu sadu dřevěných společenských her, kde šachy byly. Po roce tahání celé sady úplně všude jsem  byla ráda za možnost otestovat něco mnohem menšího, skladného. Něco, co si může Vilík nosit sám a nemusíme kvůli tomu balit extra tašku navíc jen kvůli tomu, že chce u babičky hrát taky.  S kufříkem to teď tahá i do čekárny k zubaři :))Protože je od zn. DJECO (a ti mají samé krásné věci) - můžete použít slevový kupón 7% na vše této značky :   EEPU1TAC

... mají nový web, běžte kouknout a klidně dejte vědět, jak se líbí - nelíbí oproti předchozí verzi :)


Hrací pole má dvě strany - jedna na šachy, jedna na dámu.
Dámu hraje Vílík s Dó, když se rozčiluje, že ona prostě ty šachy nechápe :)) 
---
Celkové zpracování se mi líbí, jen bych příště víc vizuálně odlišila dvě strany hrací plochy .. občas se při skládání zapotíme všichni, protože prostě spojujeme nespojitelné.
Figurky nejsou žádné tintítka, jen se děsíme, až se některá ztratí (což se doufám nestane dlouho,.. za rok hraní původní sady se zatím neztratilo nic, ale musíme to velice pečlivě hlídat). 

Šachy od DJECO doporučuje 10/10 pětiletých Vilíků! :)) 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moje tipy z lékárny!

Nikdy bych nevěřila že zrovna já kývnu na spolupráci s lékárnou. Nojo, pak mi to ale přišlo jako skvělý nápad .. co jiného by mě dokopalo...