9. 7. 2019

Srovnání lahví + vítěz LifeFactory

Když je něco skvělé, je třeba to doporučit! .. aneb mé hledání ideální láhve konečně skončilo, mám nejbáječnější LifeFactory! 😍❤️
Podle pořadí mé pocity z nádob na pití co máme doma:

1. CONTIGO

Láhev pro Dori. Relativní spokojenost, má už dva roky, nosí v láhvi jen vodu. Bohužel jsem se v recenzích dočetla že když rozšroubujete víčko láhve, nápoje pod ní plesniví a vypadá to příšerně. Díky vodě tento problém nemáme, přesto jsem se díky tomu blokla a zdráhám se láhev používat častěji.

2. RETAP
Má první volba, sklo. Láhev mám už téměř tři roky. Přežila všechny pády, nikdy mi nepřišla těžká, za tu dobu jsem jednou měnila víčko, původní netěsnilo. Po určité době mě ale začalo rozčilovat úzké hrdlo. Pokud dáváte do láhve cokoli jiného než obyčejnou vodu, myčka to dost špatně vymyje a ani kartáč na lahve nebyl moc účinný. Navíc se tam obtížně přidává např. větši ovoce pro osvěžení vody. Čtvrtku citronu jsem z láhve dolovala snad půl dne.
Sousedka (ahoj Míšo!) si pořídila láhev před čtrnácti dny a už je na tisíc kousků (překvapilo ji že se neroztříštila na větší kusy) - zkouší tedy pravdivost doživotní záruky na výměnu poškozené.

3. LEGO
I přes odpor k plastu, koupila jsem na žádost Vilíka lego láhev. Nosil do školky, má totiž praktický kelímek ze spodní části láhve. Velká nevýhoda - velmi malý objem. Pití nevydrží ani hodinu a pak si musel dojít čepovat další vodu. V láhvi byla jen voda, proto nemám zkušenost že by myčka vyčistila špatně.

4. LIFEFACTORY
Nejvíc nejlepší nejúžasnější láhev na světě! Opravdu! Naprosto splňuje vše co od láhve očekávám - nejbezpečnější co se týče materiálu - sklo. Parádní velikost objemu - tato má 475 ml což vydrží na dopolední procházku pro všechny tři. Má silikonový obal jako pojistku proti rozbití. Je nádherná!
Má navíc široké hrdlo, takže do ní cpu bylinky, nakrájené okurky, citron, maliny, cokoli. Perfektně se vymyje v myčce, obal sundávat nemusíte. Lít do ni můžu i horké nápoje - můj milovaný čaj už konečně můžu nosit všude!

5. SASS&BELLE
- Z nouze narychlo koupená láhev - chtěla jsem něco na studené nápoje s větším hrdlem - nemám důvěru do plastu lít horké nápoje. Nenarazí, nenadchne, používám naprosto minimálně, třeba jako záložní na větší výlet.

6. KEEPCUP
Skvělý pro cestování s kávou. Na jiné nápoje příliš malý. Nosila jsem ho do města i na jiné pití ale téměř nikde mi do toho nedokázali nalít něco jiného než kávu. Všude mají čepované pití od půl litru a nevěděli jak by to zaúčtovali na kase. Nosím tedy společně s LF lahví. Každá v jedné kapse batohu.

7. Bambusový kelímek
Určen údajně i pro horké nápoje ale nevěřím tomu - máme doma tedy na běžné pití, horké kafe bych už do toho nenalila. Navíc teď spousta kelímků z bambusu neprochází testem kvality při naplnění vroucí vodou.
Jednoznačný vítěz je tedy tato nádhera, co se mi navíc hodí ke kabelce :))

Láhev je nejlepší koupit přímo u výhradního prodejce www.mamaja.cz za mě 110% spokojenost!


Žádné komentáře:

Okomentovat

Moje tipy z lékárny!

Nikdy bych nevěřila že zrovna já kývnu na spolupráci s lékárnou. Nojo, pak mi to ale přišlo jako skvělý nápad .. co jiného by mě dokopalo...